Weetr

CZ /  EN

Potřebujete poradit s vytvářením vlastních designů šablon a newsletterů či s jejich odesíláním?

 

Doporučujeme si pročíst naše návody krok za krokem .

1. Návod jak pracovat s galerií šablon.

2. Návod jak vytvářet vlastní šablony a newslettery.

3. Návod jak pracovat s e-mailovými kontakty a odesílat newslettery.

 

Nebo se můžete podívat na Videotutoriály. Pokud máte pocit, že na projektu není něco správně použijte prosím formulář na hlášení chyby "Žádat pomoc" v pravé části stránky.

 

Pokud si přejete, abychom Vám vytvořili šablonu na míru dle Vašich představ, kontaktujte nás prosím na adrese: we@weetr.com

 

FAQ

 

 

Šablona slouží k vytvoření vlastního vzhledu s použitím např. firemních barev, loga, zápatí s předvyplněnými kontaktními údaji apod. 

Newsletter je již finální produkt, kde je již textový obsah, případně obrázky.

Posíláte-li např.  dva druhy newsletterů, např. jeden pro obchodní partnery, druhý pro zákazníky, doporučujeme mít vytvořené dvě šablony.

Newsletter se pak následně vytváří ze šablony. Pokud máte vytvořený newsletter, který by se Vám hodil jako šablona, lze z něj odvodit nový newsletter pomocí "uložit jako".

 

 

Šablony se ukládají do podsložky Šablony (složka Email). U šablony jsou tři ikony (Upravit, Vytvořit newsletter, Odstranit).

Po výběru ikony Vytvořit newsletter se dostanete do editoru.

Po editaci zvolte "uložit jako", zadejte název newsletteru (pojmenovávejte newslettery tak, aby byly lehce rozpoznatelné a dobře dohledatelné do budoucna) a newsletter se uloží do podsložky Newslettery. 

Loading...
 
CLOSE MESSAGE